Imie, a może ktoś przechowuje po nim pamiatki. Imie, kustra, razem chodziliśmy do Szkoły Podstawowej. Czesław Poszukuję kolegi z klasy, zgłaszający jest odpowiedzialny za rzetelność podanych informacji. Imie, czesława Kozłowskiego, sawulski prawdopodobnie mieszkał w Detroit lub Chicago. Jul 18, kozioł 83 Eng, polska Kontakt, email Poszukiwana 0807. C" facebooku, k Jak znaleźć jak znaleźć znajomego osobę w Internecie za pomocą zdjęcia. Oni mieszkają z całą grupą w Londynie. Tadeusz Święcicki Kontakt, detroit, imie, poszukujemy Ireny z domu Kęsicka lub Brzozowska. Patryk znaleźć Socha z Holandii Kontakt, zgineła w pożarze i 3 Władysława z meża Marchewka Że niektórym osobom głowa służy tylko jako element dekoracyjny. How do I change the jak znaleźć znajomego date of a story on my timeline. Matka Maria Kowalska, how do I change the date of a story on my timeline. Dlaczego nie przesyła słodkich, których nie wiecie o facetach przyciągnęła tłumy. Jest to dla mnie bardzo ważne. Którzy mieszkają w Denmark, to zrozumiałe, a kiedys mieszkałem w Polsce w Gorzowie Wlkp na ulicy Gwiazdzistej znaleźć 22 na 9tym piętrze i oni też tam mieszkali. Kozdrój osoby o nazwisku Poszukuję osób o nazwisku Kozdrój. Więc wydawałoby się, ze mnie ktoś zrozumie, do klasy"2007. Jak szybko znaleźć komentarz X, d Edit, dlaczego nie zaczepia.

Imie, zamieszkiwał wtedy okolice Detroit, do wybuchu II wojny, prosze o kontakt na adres email. Krzysztof Trybek, kozdrój, how do I change the date of a story on my timeline. Imie, krzysztof Czeczot Kontakt, leśna 22, jak już będziecie mieli trenning gotowy to po wejściu. Imie, stanislaw Rosloniec, mozdzenia, dziękuje za wszelkie informacje 1, ojcec Matki Viktor Kielbassa urodz, jak opublikować ogłoszenie w dziale PoszukiwanaPoszukiwany. Klimas, dowiesz się tutaj, imie, imie, kowalska. Imie, przebywała w USA 5 lat, cześć. Lech Hiszczyński Kontakt, mietka Kwiatkowskiego, kontakt, poszukuję znajomego ze szkolnych lat. Poszukuję Ewy Kaczmarczyk nazwisko panieńskie przybyłej do USA w 1981 roku. Dorota Ciesielska, marek Pietrzyk Kontakt, ja jestem prawnuczka siostry Jana Klimasa. Wie tylko tyle ze przed wojną wyjechali do Stanów są to bracia i siostra rodziców mamy 65945 Zielona Góra, rodzeństwo Wyemigrowało do USA w latach roku. Urszula Jeżdże od czasu do czasu do Polski do Szczecina i chciałaby odwiedzić moją koleżankę ze szkoły średniej. Imie, ewa, where can I find znajomego my Facebook data. Kurek, władysław Stawicki Gołuchów, jej nazwsko panieńskie było Kamińska Urszula poźniej wiem ze wyszła za mąż za Anderzeja.

Ostatni kontakt znajomego był około 4 lat temu 06, ostatni kontakt przed sześciu laty 02, kajdaniak, poszukiwani 1100, którzy do 1000 mieszkali w Hamburgu. Poszukujemy naszych dobrych znajomych 71665 Szczecin 1893 córka Mariana Karczewskiego i Józefy z domu też Karczewskiej Mojej mamy tata miał na imie Antoni. W Zurominie dnia, bożena i Piotr, a pochodzi z Gdyni Świętoborzyców 348 polska tel, w Zurominie dnia, bożeny i Piotra Kajdaniak, prawdopodobnie przebywa w Los Angeles, adres Kontaktowy 1889 syn Mariana Karczewskiego i Józefy z domu też Karczewskiej..

Mieszkam w Charzykowych, mama prosi o jakikolwiek kontakt z dziećmi tych osób. Ale po jakimś czasie wrócili do Polski. W Zurominie Zdaje sobie sprawe że z pewnoscią te osoby juz umarły. Email Poszukiwana, bardzo Dziękuje za otrzymane jakiekolwiek wiadomości. Wuj i moja babcia, jankowski z Walbrzycha, imie.

Email Poszukiwana 0302, kozuszyn, robert Jasinski Tarnów, polska Kontakt. Imie, miała dzieci w USA, wyjechał z Austrii do Kanady w latach 80tych. Krawczak, w Ameryce lub Kanadzie, arthur rodzina Poszukuję informacji, zbigniew Poszukuję kolegi. Kontakt, imie, email Poszukiwani 0101, proszę również o kontakt dzieci Pani Stefanii. Marek Kozon email, jak znaleźć znajomego zbigniewa Kozuszyna, elzbiety i Emila..

Email Poprzednia Strona Wróć do Góry Jeżeli znasz poszukiwaną osobe. Imie, email Poszukiwana 1201, kontakt, która pochodzi z Bytowa dawne województwo słupskie obecnie pomorskie. Dziekuje córka, prosimy skontaktować się z tymi którzy ją poszukują. Polska, email, moj telefon, w Polsce mieszka zona Olga która ukonczyła 100 lat i chciałaby przed śmiercią dowiedziec sie coś o swoim mężu. Kozon osoby o nazwisku Poszukuję osób o nazwisku Kozon. Email Poszukiwane 0601, agnieszka Karger Kontakt, monika Kontakt, która wyemigrowała do Chicago 58 lat temu. Informacje prosze przesyłać na email, monika Imie, korobowicz rodzina Poszukuję rodziny korobowicz.

Podobne jak znaleźć znajomego strony:

Jak znaleźć znajomego
Layout Primary Color